چند ماهی بود که سرم تو کار خودم بود و با کسی کاری نداشتم ، چرا باید به پر و پای دیگران بپیچم ؟ چرا باید کاری کنم که خودم و افکارم و خوابم و پریشون دیگران کنم ؟

بهر حال العان نمیشه کاری کرد و چند روزیه که دوباره سر و کلش پیدا شده و ولکن ما نیست ، خداییش بدم نیست چند وقتی اونجوری حال میکنم و دوباره ترکش میکنم ، من میتونم ، من میتونم .

خداییش خیلی حالِ باحالی به حالِ آدم میده ، نمیده ؟

لامصب هم نعشگیش حال میده و هم خماریش ، دوست دارم اینبار با تمام وجود با این متاء نعشه بازی کنم .

فقط یک بدی داره اون هم این که هرکسی این متاء و نداره و فقط یکنفر میتونه برام ردیفش کنه .

حالا اگر رفتم توش و دیگه نتونستم ترکش کنم چی ؟

بیخیال ، یکاریش میکنم همه مسائل یک راهی برای حلش وجود داره، نداره ؟

اعتیاد فقط توحم میسازه صبح تا شب توحم ،تو کله آدم یکسری اتفاقات با سرعت بالا رخ میده کلی اطلاعات مثل بادکنک میاد تو مغز و ظرتی میترکه و میره پی کارش ، اما این متاء که جدید پیداش کردن که از این معمولیا نیست ، آخر جنسه نه توحم داره نه خیال ،فقط و فقط خیال های خوب.

تا العان چند روزی هست که دارم میزنم نمیدونم هالا که دارم اینارو مینویسم رد دادم یا نه شایدم کلا کرکره مخم و کشیده پایین و دارم مزخرف مینویسم شایدم نه ؟

هست ؟ نیست ؟ هست ؟ نیست ؟ 

.

.

.

واقعا کسانی که در منجلاب اعتیاد گرفتار میشن هر روز و هر شب همین حرف هارو با خودشون میگن ،واقعا براشون باورکردنی نیست اگر  وارد این بازی مرگ بشن دیگه برگشتی نیست ؟ مگر با درد و رنجی که بی اندازه طولانیه .

یک روانشناس درجه یک بود که میگفت وقتی به چیزی اعتیاد پیدا کنی بعد از ترک اون تازه درگیری احساس و ذهن شروع میشه و ۱۶ سال ادامه داره و آسیبی که به سلولهای خاکستری مغز میخورده ۶ سال زمان میبره تا ترمیم و درست بشه. 

واقعا وقتی میشه راهی و در عرض ۱۰۰ ساعت خیلی سالم و سرحال پیمود و از دور و بر لذت برد ، این چه مرگیه که این راه و در عرض ۲۵ ساعت برِ و هیچ چیزی باقی نمونه ؟

.

.

پ.ن

هر بار اومد بگو نه و دیگه بهش فکر نکن .

۱.بیایم به خانوادمون اعتماد کنیم تا دیگران معتادمون نکنن.

۲‌.بیایم همینجا با خودمون قرار بگذاریم با هرچیزی بجز پدر و مادر که وابستگی داریم خداحافظی کنیم و فقط از دور با آنها در ارتباط باشیم تا زمانی که ۱۰۰ درصد اتمینان حاصل بشه که دوست است نه دشمن، خوب است نه بد.

۳.نماز بخونیم که اعتماد بنفس ، آرامش ، خود باوری ، انگیزه ، نظم ، صحرخیزی ، احترام بیشتر و بهتری به آدم میده و اینها کیفیت بهتری هم داره و هرکس و هرچیز که خلاف این را گفت یا باور داشت هم بیماره و هم اصلا قابل اعتماد نیست. 

۴.معتادان بیزگیل هستن اما خر ... مواد فروش خر است ،حیوان است بی پدر و مادر عوضی بیشعور.علاااااااااااق

دست و جیغ و هورااااا برای شما که طلاش میکنید بجز خدا کسی مست و نعشتون نکنه.

 من هر شب قهوه میخورم و چشمام تا صبح مثل جغد بیداره و از زیر پتو به بیرون خیره میشه ایا این علائم نوعی اعتیاد است ؟

آیا صدای جغد بدم ۱۰۰ درصد معتادم ؟

اعتیاد هم خر است ، خری که سوار میشود و سواری نمیدهد.