واقعا چه اشکالی بود که از اون زیبایی مادرزاد ،با قیمتی بسیار گزاف به اون پلشتی تغییر کرد؟

گروهی از بیزگیل های زمان ما هستند که خودرا برای دیگرانی که سلیقه ای مشخص دارند بزک دوزک میکنند .

سلیقه ای مانند این : صبح تا شب خواب و شب تا صبح در پارک ها در حال سگ بازی ، دور دور ، دنبال مارک و برند و مد و مدل ، تماشای ماهواره ، ( پدر مادر های عذیزم منظور تلوزیون هستش نه اون ماهواره های فضا پیما) که البطه همیشه در تفریح و شادی با انواع بیزگیل های مشابه خود نیز هستند .

آنها تا اندازه ای در این کار بصورت پراکنده فعالیت داشته اند که همه چیز را مثل کوکو سبزی در یک میکسر ریخته و پس از خوب مخلوط کردن به داخل ظرفی خالی میکنند ( چه شود ) ، اما از حق نباید گذشت که این نوع بیزگیل در سال چند روزی را نیز بیدار است و وقت خود را برای توجه کردن و ایراد گرفتن (متلّک انداختن) به جنس مخالف خود اختصاص میدهند که خود این به تنهایی میتواند دلیلی برای جلب توجه جنس مخالف به ضاهر خود باشد .

حالا شما بگید اون بیزگیل با اون اندیشه اگر از یک جنس مخالف (چهره، پوشاک، راه رفتن) و یا هرچیز دیگر انتقاد کند جایز است ؟! و باید توجه کرد ؟

چرا که دیده شده بعضی ها پوشاک ، دماغ یا گونه و لب خیلی معمولی داشتند و با انتقاد یک یا چند بیزگیل ، آنرا تغییر داده و تبدیل به یک بیزگیل شده اند.

حالا آن بیزگیل جدید در انتظار همسر است ؟!

کدام همسر ؟

همانی که بیزگیل است ؟ که صبح خواب و شب بیدار است.

آن کسی که بیزکیل نیست ؟ آن که هیچوقت نمیاید با یک بیزگیل ازدواج کند ! میکند ؟

اگر بکنه چند روز یا چند هفته یا چند ماه بعد یا خودش هم باید بیزگیل بشود و همه چیزش را تقییر دهد یا باید با هم بروند به دادگاه خانواده .

.

.

خیلی سخته و امیدوارم برای شما این نوع اتفاقات رخ نده و بیشتر به رفتارمون نگاه کنیم که بیزگیل نشیم.

خدارو شکر که شما از این نوع بیزگیل های تاریخ ما نیستید.

اما حقیقتا میشود مهمترین دلیل عدم ازدواج جوانان یا طلاق های زود هنگام را در این مطلب متوجه شد، یا اینکه با یک بد و بیراه کودکانه از کنار آن گذشت و به روزمرگی بازگشت.

از توجه شما متشکرم.

پ.ن :

۱.بیزگیل را نوعی زامبی هم میشود بشمار آورد.

۲.بیزگیلی به کسی میگن که با یک بیزگیل دوست میشه و بعد از چند وقت بیزگیل میشه به این نوع تقییر رفتار بیزگیلی میگن مثل : آقاهه رنگی شده

۳. بیزگیلک همون بچه بیزگیله که تو این روزها خیلی مد شده و هزار نوع لوازم آرایشی برای زیباییش استفاده میکنند (همینجوری بزرگترها و بازیگرها استفاده میکنند و از کیفیت پایینش ناراضی هستن) و فردا معلوم نیست تفلکی چه پوست و مویی داره . ( فکر نمیکنم اونو دیگه یک بیزگیل هم برای ازدواج انتخاب کنه )

۴. این تصویر را هم میگذارم که نگن منظورش خانم ها بوده و فلان و فلان و فلان و کلی هزینه کنند و تشکل فمینیستی برای آقایون راه بندازن (بیکارن به خدا) بله منظورش کلی بود‌ه.